להזמנות חייגו 9301*
ספקים של משרד הביטחון ומשרד הבריאות

מדרסים בהתאמה אישית אינם נועדו אך ורק לאדם אשר סובל מפתולוגיה כזו או אחרת. המדרסים נועדו לפזר לחצים ועומסים באופן אחיד בכף הרגל, ובכך להעניק לאדם אשר משתמש בהם דריכה נכונה, נוחה וקלה יותר. מעבר לכך, אנו חיים בעולם לא טבעי לנו, כבעל חיים ביולוגי אנו נועדנו ללכת על אדמה, הליכה/ ריצה על אספלט גורמת לנזקים בטווח הקצר והארוך ומדרסים נועדו לגשר על הפער ולמנוע את אותם נזקים.

תינוקות וילדים בדרך כלל סובלים מכפות רגליים שטוחות (פלטפוס) וקשת כף  הרגל מתפתחת ומתייצבת רק בגילאים מאוחרים יותר (החל מגיל 5 ועד גיל 16 לכל היותר).

היות ומדובר על תהליך גדילה וצמיחה של הילד, אנו תמיד ממליצים להיוועץ באורתופד על מנת להעריך את הצורך במדרסים, בייחוד בגיל הרך. במקרים בהם במהלך ההתפתחות והגדילה של הילד הקשת אינה מתפתחת ומתייצבת, דבר זה עלול להשפיע על בעיות אורטופדיות בהמשך בברכיים, גב וכו".  במקרים כמו הנ"ל ואחרים, ישנה חשיבות גדולה להתאמת מדרסים ברמה גבוהה על מנת לעזור להתפתחות תקינה של כף הרגל ולמנוע התפתחות לא תקינה בו זמנית.

 

פלטפוס, משמע- FLAT FOOT, כפות רגליים שטוחות. במצב זה קשת בכף הרגל הנה מושטחת וללא קשת מורמת ובמקביל מפרק הקרסול קורס פנימה (פרונציה). המשמעות של מצב זה משפיעה על מנח הברכיים, הגב התחתון, האגן ולמעשה כל עמוד השדרה, ועלולה לגרום לשחיקה מוגברת וכאבים. פלטפוס הינו גנטי, ויכול לעבור בתורשה. יש לשים לב אם אחד ההורים או מישהו אחר במשפחה סובל ממנח זה. במקרה זה יש להתאים מדרסים על מנת לתת תמיכה אופטימלית לקשת ולייצבה למנח תקין ככל האפשר תוך שימוש בחומרים המותאמים למצב ולצורכי המטופל.

בהחלט. אנו מעניקים אחריות מלאה על המדרסים שאנו מייצרים, כל סוג מדרסים והאחריות אשר מתלווה אליהם בהתאם לעמידות ואורך החיים של המוצרים.

האחריות הינה מקיפה, וכוללת הכל, החל מתיקונים, תוספות, חידוש חומרים והחלפת ציפויים, וכן ביקורות שלנו עם הלקוח על מנת לוודא תקינות המדרסים, כיצד מרגיש הלקוח אשר משתמש בהם והאם נדרשים שינויים עם הזמן.

בכל מצב בו יש צורך לבצע שינוי במדרסים, אנו נבצעם ללא עלות ובמקום עד לשביעות רצונו של הלקוח ונוחיותו.

אנו מתחייבים לספק את המדרסים תוך 7 ימים עד שבועיים לכל היותר.

כמו כן, ישנם מקרים דחופים יותר בהם יש צורך באספקה מהירה יותר (אדם אשר צריך לטוס, סובל מכאבים עזים וכו') ובמקרים אלו אנו יכולים לספק  את במדרסים בזמן קצר יותר ללא עלות נוספת.

לחברי קופ"ח כללית בעלי ביטוח מושלם/פלטנום יש זכאות להחזר של 400 ₪ על המדרסים. יש להצטייד בהפניה מאורתופד למדרסים בהתאמה אישית ולצרף אליה את החשבונית שלנו, ועם 2 מסמכים אלו ניתן לקבל החזר מהקופה.

הפניה למדרסים תקפה ל 3 חודשים, ולכן יש לשים לב לתאריך ההפניה.

(תנאי הקופות משתנים מעת לעת ויש להתעדכן מול הקופות).

(יש להתעדכן בעלות המדרסים)

 

בהחלט. כל מי שמשרת בצה"ל, כוחות הביטחון זכאי לעשות מדרסים בהתאמה אישית בחצי מחיר ממחירם המלא של המדרסים. המדרסים כוללים אחריות מלאה למשך 2-3 שנים (תלוי בסוג המדרס) והוכיחו כי ביכולתם לשמר את רמת הפעילות הגבוהה הנדרשת בצבא, להקל ולמנוע פציעות אורטופדיות.

דורבן משמע דלקת באזור העקב, המשפיעה או מושפעת על הפאציה הפלנטרית (הקשת האורכית של כף הרגל) ולעיתים גורמת להיווצרות כאבים באזור.

אדם הסובל מדורבן, יחוש כאב חד באזור העקב, לאחר מנוחה בעיקר .

לדוגמא: בדריכה ראשונה בקימה מן המיטה, או לאחר ישיבה ממושכת, דבר אשר יכול לעבור לאחר מספר צעדים או הליכה קצרה.

במקרים מסוים ייווצר זיז בעקב אשר גורם לכאב ולעיתים המטופל יחוש באותו כאב ללא הופעת הזיז.
הטיפול בדורבן בטווח הקצר כולל מדרסים מותאמים אישית, מנוחה ותרגילי פיזיוטרפיה, בטווח הרחוק, מדרסים ימנעו את חזרת הדורבן והתפתחותו.