להזמנות חייגו 9301*

סוגי מדרסים אורתופדיים

מדרסים אורטופדייםכל סוגי המדרסים בהתאמה אישית!

לא משנה מה הבעיה של כף הרגל שלנו – היא מצריכה טיפול אישי. ספורטאים מקצועיים, חובבים, אנשים שמבלים את רוב היום בעמידה ומי שפעילים במשך שעות ארוכות סובלים הרבה פעמים מפגיעות אורתופדיות בכפות הרגליים, כמו נקעים חוזרים, יבלות, פלטפוס ועוד. אנשים רבים מנסים לחיות עם הכאב וחבל! 

אצלנו באורטופדיקס תמצאו מגוון סוגי מדרסים שונים בהתאמה אישית. אנחנו מזמינים אתכם לבחור את המדרסים האישיים המתאימים לכם – פתרונות פשוטים, קלים וזמינים לשיפור אורח החיים והקלה על הכאבים.  אנו מומחים במדרסים, והמקצועיות שלנו באה לידי ביטוי בהתאמה אישית של מדרסים כאביזר תמיכה אורתופדי חיוני לטיפול ולהתמודדות עם שלל בעיות בכף הרגל.

איזה סוגי מדרסים קיימים?

ישנם סוגים רבים של מדרסים: מדרסים ייחודיים לספורטאים, לחולי סוכרת, לחיילים, לסובלים מדורבן ולסוגי ספורט שונים. אצלנו תמצאו את כל מגוון המדרסים השונים ומקצועיים שיכולים לשנות את חייכם! המדרסים יתרמו להפחתת כאבים, לשיפור איכות החיים, הימנעות מפציעות חוזרות ולשוב ליהנות מהספורט שלכם או מהליכה נעימה על החוף.

שימו לב כי ישנם סוגי מדרסים שונים כמו מדרס ביומכני המקבע את הרגל ומיועד לסובלים מפלטפוס מלא וקריסה פנימית של העקב. מדרסים המתאימים לספורטאים שזקוקים לפתרון יעיל לתמיכה ברגל ובגב יהיו מדרסים בעלי יכולת ספיגת זעזוע גבוהה ולאורך זמן. מדרסים אורתופדיים לטיפול בבעיות שונות ואנו מתאימים אותם אישית למאפייני כף הרגל של המטופל ולבעיה ממנה הוא סובל.

מדרסי ספורט לאימונים ותחרויות העשויים חומרים גמישים, מתאימים גם לריצה ומגנים על כף הרגל שלכם מפני פציעות. המדרסים מסייעים במהלך הריצה, עם שכבה לבלימת זעזועים וחומרים בעלי צפיפות גבוהה.

עוד מדרס מצוין משנה חיים הוא מדרס לדורבן. מדרס מצוין במקרה של אבחון דלקת עקב כף הרגל המשחרר לחץ בעקב, תומך ומפחית כאב. וכן, מדרסים לילדים, לטיפול במקרים של כאבים בברכיים, גב או קרסול, מנח לא תקין של כף הרגל, נטייה לנקעים חוזרים או פציעות חוזרות כמו של לילדים המשחקים כדורגל/כדורסל.

אורטופדיקס מציעים לכם סוגי מדרסים מגוונים ומעולים בהתאמה אישית למגוון בעיות אורתופדיות. לנו יש ניסיון של 18 שנה בתחום ואת אנשי המקצוע הטובים ביותר. אצלנו תקבלו מקצועיות ללא פשרות, נגישות וזמינות במחירים מעולים!