להזמנות חייגו 9301*
ספקים של משרד הביטחון ומשרד הבריאות

מחירי מדרסים

מדרסים ודיאגנוסטיקה >>

מתי מומלץ להשתמש במדרסים? 

מחירי מדרסיםהרבה אנשים שואלים מתי צריך להשתמש במדרסים לנעליים. התשובה היא די פשוטה. אם אתם מרגישים כאבים בכפות הרגליים, בקרסוליים, בברכיים, בגב התחתון או באגן מדרסים הינם הפתרון שלכם. במידה ואתם עומדים שעות ארוכות על הרגליים במהלך היום או סובלים מפציעה כלשהי, רצוי מאוד להשתמש במדרסים מותאמים. מחירי מדרסים היום שווים לכל נפש ולכן אין סיבה שלא לרכוש מדרסים ולשפר לעצמכם את איכות החיים!

שימו לב כי  יציבה לא נכונה לאורך זמן, עשויה לגרום לכאבי גב, אגן, ברכיים קרסוליים ועייפות כללית. לכן , יש חשיבות רבה למדרסים אורתופדיים אייכותיים. תפקיד המדרסים הינם לתקן את מנח כף הרגל, לשפר את הזווית בה כף רגלינו מונחת ולתרום ליציבה נכונה. הליכה איכותית משפיעה על היציבות שלנו ועל המפרקים השונים בגוף. מדרסים אורתופדיים דואגים לפזר את הלחצים בכף הרגל ולהפחית עומסים בגב, עמוד השדרה ובכפות הרגליים.

אצלנו באורטופדיקס תמצאו מגוון מדרסים שונים בהתאמה אישית ועם מחירי מדרסים מעולים – למה אתם מחכים? אנחנו מזמינים אתכם לבחור את המדרסים האישיים המתאימים לכם. פתרונות פשוטים, קלים וזמינים לשיפור אורח החיים והקלה על הכאבים. מדרסים אורתופדיים בהתאמה אישית תוך שימוש בטכניקות וטכנולוגיות מתקדמות לרמת דיוק מרבית. אנו מומחים ביצור מדרסים, והמקצועיות שלנו באה לידי ביטוי בהתאמה אישית ומדויקת של מדרסים כאביזר תמיכה אורתופדי חיוני לטיפול ולהתמודדות עם שלל בעיות בכף הרגל. אורטופדיקס מובילה את תחום המדרסים בישראל  - ניסיון מקצועי ואיכות ללא פשרות. 

מחירי מדרסים אורטופדיים

קיימים היום בשוק סוגים רבים של מדרסים ייחודיים לסובלים מבעיות גב ורגליים,  לחולי סוכרת, לחיילים, לסובלים מדורבן ופטתוגיות שונות ולענפי ספורט שונים. אצלנו תמצאו מגוון מדרסים גדול ומקצועי שיכולים לשנות ולשפר את חייכם. להפחתת כאבים, לשפור איכות חיים, להימנע מנזקים וליהנות מהספורט שלכם או מהליכה נעימה על החוף.

אנשי המקצוע שלנו עתירי ניסיון בהתאמת פתרונות אורתופדים למגוון בעיות. מקצועיות ללא פשרות, נגישות, זמינות וידע מקצועי והכל עם מחירי מדרסים מעולים ומשתלמים. שירות אישי לכל לקוח, ניסיון רב שנים בבריאות הרגל והתאמת מדרסים – מוזמנים לקרוא את ההמלצות המופלאות עלינו כי אלפי לקוחות לא טועים. מדרסים אורטופדיים בהתאמה מושלמת לכף הרגל שלכם - יחס אישי ומקצועי ומחיר מושלם!