להזמנות חייגו 9301*
ספקים של משרד הביטחון ומשרד הבריאות

מדרסים קופת חולים כללית

מדרסים קופת חולים כלליתמדרסים קופת חולים כללית – החזר עד 400 ₪!

מתי מומלץ להשתמש במדרסים? אם אתם מרגישים שהעומס על כפות הרגליים שלכם מתחלק בצורה לא נכונה. אם אתם עומדים שעות ארוכות על הרגליים במהלך היום. ואם אתם סובלים מפציעה כלשהי. שימו לב כי  יציבה לא נכונה לאורך זמן, עשויה לגרום לכאבי גב, אגן, ברכיים קרסוליים ועייפות כללית ולכן יש חשיבות רבה למדרסים אורטופדיים!

מדרסים מתקנים את מנח כף הרגל, משפרים את הזווית בה כף רגלינו מונחת ותורמים ליציבה נכונה, הליכה איכותית המשפיעה על היציבות שלנו ועל המפרקים השונים בגוף. מדרסים אוטופדיים גם מפזרים את הלחצים בכף הרגל ומפחיתים עומסים בגב, עמוד השדרה וכפות הרגליים ומשפרים יציבה. אם אתם לקוחות כללית אנו מציעים לכם מדרסים בהתאמה אישית - מדרסים קופת חולים כללית החזר כספי מושלם!

 זקוקים למדרסים? חברי לקוחות כללית?

 לקוחות כללית מושלם זכאים להחזר של 400 ש"ח על מדרסים אורטופדיים. ההחזר ניתן ללקוחות שקיבלו הפניה של רופא אורטופד לביצוע מדרסים. מדרסים קופת חולים כללית  - זה כל כך פשוט!

אצלנו באורטופדיקס תמצאו סוגי מדרסים שונים בהתאמה אישית. אנחנו מזמינים אתכם לבחור את המדרסים האישיים המתאימים לכם – פתרונות פשוטים, קלים וזמינים לשיפור אורח החיים והקלה על הכאבים.  אנו מומחים במדרסים, והמקצועיות שלנו באה לידי ביטוי בהתאמה אישית של מדרסים כאביזר תמיכה אורתופדי חיוני לטיפול ולהתמודדות עם שלל בעיות בכף הרגל.

ישנם סוגים רבים של מדרסים ייחודיים לספורטאים, לחולי סוכרת, לחיילים, לסובלים מדורבן ולסוגי ספורט שונים. אצלנו תמצאו סוגי מדרסים שונים ומקצועיים שיכולים לשנות את חייכם! להפחתת כאבים, לשפור איכות חיים, להימנע מנזקים וליהנות מהספורט שלכם או מהליכה נעימה על החוף. מדרסים קופת חולים כללית החזר עד 400 ₪ - בואו, התאימו ושפרו את איכות חייכם!

 

מדרסים אורטופדיים מותאמים על ידי צוות מנוסה ומקצועי בדגש על אבחון והתאמה, פיתוח וייצור בשיטה ייחודית. אורטופדיקס מציעים לכם סוגי מדרסים מגוונים ומעולים בהתאמה אישית למגוון בעיות אורתופדיות. ניסיון של 18 שנה בתחום - אצלנו תקבלו מקצועיות ואיכות ללא פשרות.