להזמנות חייגו 9301*
ספקים של משרד הביטחון ומשרד הבריאות

המדרסים שמלווים אותך לאורך השירות 

במהלך השירות הצבאי, החל משלב הטירונות ובמשך השירות עצמו (בעיקר אם מדובר בשירות קרבי), מופעלים לחצים ועומסים רבים על הגוף, המשפיעים על הגב, הברכיים וכפות הרגליים.עומסים אלו עלולים לגרום לבעיות אורטופדיות, אשר יפגעו בתפקודם, הן בהווה והן בעתיד.

במהלך השירות הצבאי, בייחוד אם מדובר בלוחמים/ות, מתבצעת פעילות גופנית מאומצת (מסעות, תרגילים וכדומה),נשיאת משקלים כבדים ולאורך זמן, וכן עמידה ממושכת על הרגליים.כל אלו, בשילוב הנעליים הצבאיות, מכבידים על הגוף, ובעקבות זאת אנו נתקלים לעיתים רבות בנקעים חוזרים,שברי מאמץ, דורבנים, כאבי גב וברכיים.

מדרסים לחייליםעל מנת שחיילים/ות יוכלו להתמודד טוב ככל הניתן עם האתגרים הפיזיים הנדרשים במהלך השירות הצבאי, חיוני וחשוב להשתמש במדרסים מותאמים אישית, העשויים מחומרים פולימריים, בעלי יכולת ספיגת זעזועים רבה, ועמידות גבוהה לאורך זמן.

אנו ממליצים להתחיל את תהליך ההסתגלות למדרסים עוד טרם הגיוס, על מנת להסתגל ככל האפשר למדרסים לפני כן, ולאפשר לנו לבצע את השינויים הנדרשים, על מנת שנוכל להגיע לתוצאה הטובה ביותר.המדרסים מסייעים לפזר את העומסים הגבוהים באופן אחיד בכפות הרגליים, ובכך להוריד לחצים באופן נקודתי, במקומות שיש צורך.

חשוב לשים דגש על מקרים בהם החיילים/ות סובלים מאחת הפתולוגיות (לדוגמא:  פלטפוס - רגליים שטוחות, הולפוס - קשת גבוהה, שיין ספליט - שברי מאמץ וכדומה וראו פתולוגיות נפוצות), מכיוון שבמקרים אלו העומסים והלחצים ישפיעו באופן משמעותי יותר, והמדרסים יבנו בהתאם.

המדרסים מיוצרים בהתאמה אישית בגבס, כוללים אחריות מלאה למשך 3 שנים, בנויים ממספר רב של שכבות פולימריות, בעלות מידת קשיחות משתנה,וזאת על מנת לספוג זעזועים באופן אופטימלי, להעניק תמיכה מושלמת, רכות ונוחות מקסימליים.

האחריות המלאה על המדרסים כוללת תחזוקה, מילוי שכבות ותיקונים ללא תשלום נוסף, ובכך אנו מלווים את החיילים/ות במהלך השירות הצבאי, על מנת לשמר את תקינות המדרס לאורך כל התקופה.