להזמנות חייגו 9301*

מדרסים ביומכניים מחיר

מדרסים ביו מכניםמחפשים מדרסים ביומכניים? 

מדרסים ביומכניים הם מדרסים בעלי בסיס קשיח המותאמים לנעל ותומכים בכף הרגל בזמן הליכה, ריצה ועמידה. חשוב להתאים את המדרסים לכף הרגל ולבעיה הספציפית במכון המתמחה בכך. אצלנו באורטופדיקס מיושמת שיטה ייחודית להתאמת מדרסים ביומכניים, לפי מידה אישית ולאחר בדיקה ממוחשבת.

אצלנו תמצאו מדרסים ביומכניים מחיר מעולה לאנשים הסובלים מבעיות שונות הגורמות לכאבי גב, ברכים וכף רגל. מדרסים ביו מכניים מתאימים למטופלים הסובלים ממגוון בעיות בכפות רגליים ומטופלים אשר האזור המרכזי או האחורי של כף רגלם סובל מחוסר יציבות או מתהליך שחיקה מתקדם. מדרסים ביומכניים מחיר מצוין אבל לא על חשבון האיכות. המדרסים תורמים להורדה של השחיקה והקלה במקרים של עומס על עמוד השדרה. אנחנו באורטופדיקס מתמחים במדרסים ביומכניים והיתרון שלנו הוא מדרסים ביומכניים מחיר מעולה למדרסים, שיכולים לפזר נכון את משקל הגוף על כף הרגל, לבלום זעזועים, לתמוך ולשפר את היציבה שלכם.

מדרסים ביומכניים מחיר מעולה!

התפקיד העיקרי של מדרסים ביומכניים לכף רגל הוא לשמור על מנח מסוים בזמן העמסת משקל בהליכה, ריצה, קפיצה ואפילו הרמה. אנו נבנה מדרסים ביומכניים במיוחד עבורך, תוך כדי הבנה של הביומכניקה הלקויה של מבנה כף הרגל וההבנה כיצד היא משפיעה על מבנה הרגל, הברך, האגן ועמוד השדרה.

מדרסים ביומכניים מאפשרים חלוקת עומסים אופטימלית לכף הרגל. אלו מדרסים מצוינים המאפשרים תפקוד מקסימאלי, בלימת זעזועים, נוחות מרבית ותמיכה לקשת כף הרגל. רק אצלנו מדרסים ביומכניים מחיר מושלם למדרסים המאפשרים שליטה בתנועות אשר יכולות לגרום לנזק וחלוקת עומסים מקסימלית. נייצר במיוחד עבורכם מדרסים מותאמים. חברת אורטופדיקס הוקמה על מנת לספק פתרונות למגוון בעיות אורטופדיות. אצלנו תמצאו מדרסים ביומכניים מחיר מבצע למדרסים מהמתקדמים בעולם, באיכות משובחת ומחומרי גלם. 

אנו באורטופדיקס בעלי 18 שנות ניסיון בתחום. מתמחים בנושא מדרסים ומבינים את הביומכניקה האנושית , לכן נוכל לסייע למטופלים שלנו שסובלים מכאב ותפקוד לקוי בגב, גפיים וכף הרגל.

אנחנו דואגים לספק פתרונות מקיפים לבעיות אורטופדיות .אצלנו תוכלו למצוא מגוון אביזרים אורטופדים המיועדים הן לספורטאים והן למי שסובל מבעיות אורטופדיות תומכי ברך, חגורות גב, תומכים ומקבעים לקרסול, צווארונים, סדים, גרבי לחץ ועוד.