להזמנות חייגו 9301*
ספקים של משרד הביטחון ומשרד הבריאות

אורטופדיקס - מדרסים ופתרונות אורטופדים

חברת אורטופדיקס הוקמה על מנת לספק פתרונות למגוון בעיות ופתלוגיות אורטופדיות. 

החברה יוסדה ע"י המנכ"ל יצחק סריקוב, אשר עבר הכשרות רבות בתחום האורטופדיה והמדרסים ובעל ניסיון של 18 שנה בתחום.

אורטופדיקס שמה לה למטרה להוביל את תחום המדרסים בארץ, תוך שימת דגש על שירות אישי ללא פשרות ומחירים המיועדים להיות נגישים ביותר ומיועדים לכל כיס.

נמצאים אצלנו אנשי מקצוע בעלי ניסיון עטיר שנים הן כטכנאי מדרסים והן בהתאמת אביזרים ופתרונות אורטופדים למגוון בעיות כשהמטרה העומדת לנגד עינהם היא מקצועיות ללא פשרות.

בחודש מאי 2022 הצטרפה חברת אורטופדיקס לקבוצת הראל אורטופדיה ונמנת כיום כחלק מספקי משרד הבטחון ומשרד הבריאות (מכון לואיס) מה שמהווה תו תקן לאיכות ולמקצועיות החברה.

המדרסים שלנו

אנו דואגים לתת את השילוב המושלם של מדרס איכותי ברמה הגבוהה ביותר לבין מחיר נוח ומשתלם.

על כן אנו מייצרים את המדרסים אצלנו במכוני אורטופדיקס, עם מיטב החומרים המיובאים באופן אישי מגרמניה ועומדים בתקנים המחמירים ביותר.

המדרסים מיוצרים באמצעות התאמת גבס לצורך דיוק ברמה הגבוהה ביותר, ומאושרים לשימוש לחולי סכרת ובעלי רגישות בעור.

המגוון הגדול של המדרסים מאפשר לנו לתת מענה לכל מטופל ולכל פטלוגיה רפואית ממנה הוא סובל, אם זו בעיה זמנית או בעיה כרונית, אם זה לשימוש יומיומי או לשימוש ספציפי אנו נמצא ונתאים את הפתרון הטוב ביותר לשביעות רצונכם.

למה לבחור אורטופדיקס 

כאנשים העוסקים שנים רבות בתחום אנו בעלי ידע רב וניסיון משמעותי אשר בזכותו אנו מייצרים מדרסים ברמה הגבוהה ביותר, אנו נעשה כל שביכולתנו על מנת לעזור למטופלנו ולהתאים פתרונות בטווח זמן מיידי ובאיכות ללא פשרות.

למען כך אנשי החברה זמינים למענה ברוב שעות היממה,  ידאגו להתאים לכם את המדרס המדוייק ביותר תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, אנו מבצעים בדיקה מלאה ומקיפה הכוללת בדיקת הליכה,

בדיקה פיזית ובדיקה ממוחשבת מתקדמת ודואגים שתצאו עם הפתרון הטוב ביותר.

רמת השירות הגבוהה משתלבת עם המקצועיות חסרת הפשרות שמנחה אותנו.

אנשי המקצוע בחברה הם בעלי ניסיון רב שנים בתחום ועבדו בחברות הגדולות במשק, בעזרתם תעברו בדיקה מלאה המאבחנת את הפתלוגיות הקשורות לתנועה הביומכנית שלכם,

לפציעות מהן אתם סובלים ולמטרה שלמענה פניתם אלינו וידאגו להתאים פתרון בצורה של מדרסים, נעליים, אביזרים או שילוב שלהם בהתאם לצורך.


הרבה מעבר למדרסים

אנחנו דואגים לספק פתרונות מקיפים לבעיות אורטופדיות עם מגוון גדול של אביזרים, סדים ותומכים שונים.

אצלנו תוכלו למצוא מגוון גדול מאוד של אביזרים אורטופדים המיועדים הן לספורטאים והן למי שסובל מבעיות אורטופדיות:

תומכי ברך, חגורות גב, תומכים ומקבעים לקרסול, צווארונים, סדים ועוד. מה שלא נמצא במלאי הקיים יוזמן ישירות מהיבואן בזכות הקשרים ההדוקים שלנו עם היבואנים הרבים בארץ.

מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה בכתובת המייל או בטלפון ונשמח לעמוד לשרותכם!

 

אורטופדיקס מדרסים