להזמנות חייגו 9301*
ספקים של משרד הביטחון ומשרד הבריאות

החשיבות של מדרסי ספורט 

מדרסי ספורט אלו מדרסים בעלי יכולת ספיגת זעזוע גבוהה תוך תיקון מנך הרגל.
במהלך פעילות גופנית אנו מפעילים עומסים ולחצים גבוהים על כל עמוד השדרה, החל מכפות הרגליים, ממשיך לברכיים, גב תחתון ועד הגב העליון והצוואר.

על מנת להתמודד עם עומסים אלה, אנו מייצרים מדרסים בהתאמה אישית ומדויקת לפי כף רגלו של המטופל, וזאת כדי ,מחד- להפחית את העומסים, ומאידך- לתקן את מנח כף הרגל, ובכך לחזור אל המנח הטבעי של הגוף ולפזר את הלחצים באופן אחיד תוך ספיגת זעזוע גבוהה.

מאז החלה המהפכה התעשייתית, אשר הובילה לכך שהעולם התמלא בכבישים, מדרכות ואספלט, גופנו מתמודד עם עומס לא טבעי מכיוון שגופנו בנוי ללכת על משטח רך, כמו- אדמה וחול.

מדרסי ספורט

מדרסים מקצועיים נועדו לגשר על הפער בין המשטח שאנו אמורים לדרוך וללכת עליו, לבין זה שאנו הולכים עליו בפועל.

המדרסים סופגים את הזעזוע המוקרן כתוצאה מהליכה על האספלט, בו זמנית הם מאזנים את מנח כף הרגל, ובכך מורידים משמעותית מהעומס המופעל על הרגליים, הברכיים ועל עמוד השדרה.

מדרסי ספורט אינם עוד זוג מדרסים פשוטים או בסיסיים, אלו מדרסים העשויים ממיטב החומרים הפולימריים ונדרש שיהיו מדוייקים מאוד ושיהיה להם אבא ואמא – הכוונה למכון אורטופדי אשר נגיש לכם פיסית, מכיוון שמדרסי ספורט דורשים תחזוקה קבוע ואיש מקצוע שידע לבצע טיפול במקום.

לצורך התאמת המדרסים נדרשת בדיקה על ידי טכנאי מדרסים מומחה אשר לוקח בחשבון מספר פרמטרים להתאמה מושלמת ככל הניתן:

·         מנח כף הרגל – פרונציה (נטייה לקריסה פנימית) / פלטפוס (השטחה של כף הרגל) או סופינציה (נטיה לקריסה חיצונית) והולפוס (קשת גבוהה)

·         פתולוגיות של כף הרגל –דורבן, הלוס וואלגוס, הלוס ריג'ידוס, פלנטר פצאיטיס, אצבעות פטיש ועוד.

·         היסטוריה רפואית – סוכרת ונוירופטיה, עקמת, חולשת שרירים, פיברומיאלגיה ומחלות שונות.

·         הספורטאי – סוג הפעילות הגופנית, האינטנסיביות, משקל וגובה.

לאחר בדיקה, אבחון והיכרות עם הספורטאי, ההיסטוריה הרפואית כף הרגל והגוף, יוכל טכנאי המדרסים לבנות את המדרס הטוב ביותר עם התאמה מושלמת.

צרו קשר לתיאום בדיקה ללא תשלום 9301*